Która wróżka z Gdańska jest najlepsza?

 

Decydując się na pomoc wróżki zawsze stoimy przed dylematem - która wróżka  z Gdańska jest najlepsza? Na chwile obecną jest kilka wróżek, które oferują swoje usługi na terenie trójmiasta. Najlepsza jest chyba wróżka Emilia - ma sporo pozytywnych opinii w internecie. Drugą wróżka godną polecenia jest wróżka Kasella. Na pewno te dwie wróżki traktują tarot i wróżenie profesjonalnie. Trudno stwierdzić, która jest lepsza. Opiniami w internecie też nie można się zawsze sugerować -  można czasem znaleźć sprzeczne. Wiele osób jest przekonanych - że swoją wróżkę trzeba znaleźć. Więc jeśli tylko masz czas i finanse ci na to pozwalają - może warto wybrać się do obu? :) 

Istnieje inna możliwość

W tym miejscu jednak warto wspomnieć, o dobrej alternatywie jaką jest wróżka Elżbieta. Ta wróżka nie pochodzi z Gdańska, ale jest "nowoczesną" wróżką i oferuje swoje usługi przez internet. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego - jednak jej wróżby są bardzo chwalone i według wielu mają one wysoką sprawdzalność.  Więcej informacji znajdziecie na jej stronie inetrnetowej www.twojawrozka24.pl 

Dziś wiele osób (w szczególności młodzież) woli korzystać z wszystkiego przez internet. Jednak nawet osoby bardziej konserwatywne coraz częściej przekonują się, że wróżby online mają taka samą skuteczność i nie ma już sensu umawiać się na spotkania czy jeździć z miasta do miasta. Nawet przemieszczanie się po samym Gdańsku  jest coraz bardziej czasochłonne.  Oferta wróżki Elżbiety jest bardzo sensowna - możemy ją zapytać, o dowolną rzecz. Wystarczy napisać do niej wiadomość e-mail podać swoje imię i datę urodzenia. Wróżba jest przy tym tańsza w porównaniu z w wizyta u wróżki. Wróżki stacjonarne, a więc takie które przyjmują w swoim domu w Gdańsku zazwyczaj pobierają opłatę od 100 do nawet 300 zł. Koszt wróżby internetowej to 60 zł i w tej cenie możemy zadać 5 pytań. Na pewno będąc u wróżki możemy zapytać o więcej spraw - w praktyce jednak zazwyczaj mamy jakiś jeden lub dwa główne problemy. I to na nich chcemy się skupić. 5 pytań powinno wiec spokojnie wystarczyć aby zaspokoić swoją wiedze.  Nie stoi nic na przeszkodzie aby za jakiś czas znów dopytać, o kolejne sprawy.

Według mnie wróżba na odległość ma jednak inną największą zaletę - poczucie anonimowości.  Wiele osób ma wewnętrzną blokadę aby rozmawiać twarzą w twarz, o swoich kłopotach, czy nawet sekretach z osobą, której się tak naprawdę nie zna. Robiąc, to przez internet np. pisząc jest znacznie łatwiej.  

Więc czy mieszkasz w Gdańsku, a może jesteś w innym kraju. Zawsze możesz zasięgnąć pomocy u wróżki internetowej. To doskonała alternatywa dla wróżek z Gdańska.